Kullanım kılavuzu Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık

Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 6 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

SKILLER
SGH10
Anleitung
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.07 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Sharkoon ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Sharkoon
Modeli Skiller SGH10
Kategori Mikrofonlu kulaklık
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 1.07 MB

Sharkoon Mikrofonlu kulaklık için tüm kılavuzlar
Mikrofonlu kulaklık ile ilgili daha fazla kılavuz

Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış

Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (106) Devamını oku

Cihazıma kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış

Kulaklığın bağlandığı açıklıkta kir birikerek düzgün temas kurmasını engelliyor olabilir. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda bunu bir profesyonele yaptırın.

Bu faydalıydı (3) Devamını oku

Müziğimin sesi ne zaman çok yüksek? Doğrulanmış

80 desibelin (dB) üzerindeki sesler işitme duyusuna zarar vermeye başlayabilir. 120 dB'in üzerindeki sesler işitme duyusuna anında zarar verir. Hasarın ciddiyeti, sesin ne sıklıkta ve ne kadar süreyle mevcut olduğuna bağlıdır.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Gürültü Engelleme Nedir? Doğrulanmış

Gürültü Engelleme, çoğunlukla kulaklıklarda kullanılan bir tekniktir. Aktif gürültü kontrolü, ortam gürültüsünün etkisini azaltmak veya ortadan kaldırmak için kullanılır.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Çocuklar için hangi gürültü seviyesine kadar güvenlidir? Doğrulanmış

Çocukların işitme duyuları yetişkinlere göre daha çabuk zarar görür. Bu nedenle çocukları asla 85dB'den yüksek gürültüye maruz bırakmamak önemlidir. Kulaklık konusunda ise çocuklara özel modeller bulunmaktadır. Hoparlörlerde veya diğer durumlarda gürültünün bu seviyeyi aşmamasına dikkat etmeniz gerekir.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku

Kullanımdan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış

Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürünün paketlendiği zamanki gibi sarmak.

Bu faydalıydı (0) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Sharkoon Skiller SGH10 Mikrofonlu kulaklık

İlgili ürünler

İlgili kategoriler