Kullanım kılavuzu Tristar EK-3076 Yumurta pişirici

Tristar EK-3076 Yumurta pişirici için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.48 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Tristar EK-3076 Yumurta pişirici hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Tristar ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Yumurta ne kadar kaynatmalıyım? Doğrulanmış
Bu, yumurtanın ne kadar sert olması gerektiğine ve yumurtanın ne kadar büyük olduğuna bağlıdır. Genel olarak yumuşak yumurtalar için kaynama süresinin 3-4 dakika, orta haşlama 5-6 dakika ve sert haşlanmış yumurta 8-10 dakika olması gerektiği söylenebilir. Sonuçlar marka ve modele göre değişebilir.

Bu faydalıydı (295)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Tristar EK-3076 Yumurta pişirici