Hakkımızda - Manuall

Hikayemiz

"Kullanma kılavuzlarına zahmetsizce, oturum açmadan ücretsiz olarak internet üzerinden göz atmak. Manuall’ın gerçekleştirmeyi istediği şey budur. Faaliyete geçtiğimiz 2010 yılından bu yana kullanıcılarımız için mümkün olan en iyi deneyimi oluşturmak amacıyla dur durak bilmeden çalıştık. Hala eksik kullanma kılavuzlarını tespit etmek için her gün çalışıyoruz."

Merhaba!

Tüm dünyada insanların ürünleri için doğru kullanma kılavuzunu bulabilmelerini sağlamak amacıyla hizmetlerimizi 19 dilde sunuyoruz.

Ücretsiz

Web sitemizi ve hizmetimizi kullanmak %100 ücretsizdir. Kaydolmanız gerekmez ve dosyalar doğrudan web siteden indirilebilmektedir.

Biz beğeniyoruz

Halihazırda binlerce kişi hizmetimiz hakkındaki soruları cevapladığımız ve bulamadığınız kullanma kılavuzları için istek gönderebileceğiniz Facebook sayfamızı ziyaret etmektedir.

Resmi Ortak

2019 yılından itibaren Repair Café’nin resmi ortağı olarak hareket ediyoruz ve Repair Café’nin ürünleri atmak yerine tamir etmeye yönelik misyonunu destekliyoruz.

Repair Café

FAQ

Kullanma kılavuzları dışında birçok ürünle ilgili faydalı bir Sıkça Sorulan Sorular bölümü sunuyoruz. Bu bölümde ürünlerinizden en iyi performansı almanızı sağlamak amacıyla sıkça sorulan sorulara cevap veriyoruz.