Kullanım kılavuzu Acer ED273A LCD ekran

Acer ED273A LCD ekran için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.29 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Acer ED273A LCD ekran hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Acer ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ölü bir pikseli kendim tamir edebilir miyim? Doğrulanmış
Ölü piksel ile sıkışmış piksel arasında bir fark vardır. Sıkışmış bir piksel hala renklidir ve kendisini eski haline getirene kadar piksele tam olarak hafif bir basınç uygulanarak düzeltilebilir. Ölü bir piksel her zaman siyah veya beyazdır ve kendi başınıza onarılamaz.

Bu faydalıydı (52)
HDMI ne anlama geliyor? Doğrulanmış
HDMI, Yüksek Çözünürlüklü Multimedya Arayüzü anlamına gelir. HDMI, bir cihazdan diğerine yüksek kaliteli video ve ses göndermek için kullanılan bir bağlantıdır.

Bu faydalıydı (43)
LCD monitörümün inçlerini nasıl ölçebilirim? Doğrulanmış
LCD monitörünüzdeki inçlerin ölçülmesi, örneğin ekranın sol üst köşesi ile sağ alt köşesi (kenarı değil) arasındaki diyagonal mesafeyi ölçerek yapılır. Bir inç 2,54 santimetreye eşittir, yani 99 santimetreyi ölçtüğünüzde bu, LCD Monitörünüzün 39 inç olduğu anlamına gelir.

Bu faydalıydı (21)
Kontrast oranı nedir? Doğrulanmış
Kontrast oranı, en beyaz beyazın en siyahtan ne kadar uzakta olduğunu söyler. Örneğin 400: 1'lik bir kontrast oranı, ekrandaki en siyah siyahın en beyaz beyazdan 400 kat daha koyu olduğu anlamına gelir. Yüksek kontrast oranı, görüntünün keskinliğine katkıda bulunur.

Bu faydalıydı (18)
LCD ve LED arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Her iki teknik de kendi başına ışık yaymayan bir LCD ekran kullanır. Aradaki fark, ekranın arkasındaki ışıklandırmada. LCD ekranlarda bu, CCFL (soğuk katotlu floresan lamba) ile yapılır ve LED, LED ışıklardan yararlanır.

Bu faydalıydı (17)
LCD monitörümü nasıl düzgün bir şekilde temizleyebilirim? Doğrulanmış
Televizyonu kapatın ve ekrandaki tozu ve kiri mikrofiber bir bezle silin. Kağıt kullanmayın, bu çiziklere neden olabilir. Çok fazla baskı uygulamayın, aksi takdirde piksellere zarar verebilirsiniz. Özel bir deterjan kullanın veya 1 ölçek sirkeyi 1 ölçek suyla karıştırarak hazırlayın. Bezi deterjanla nemlendirin ve ekranı temizleyin. Bezin çok ıslak olmadığından emin olun. Döndürme hareketleri yaparak lekeleri çıkarın. Çizgileri önlemek için ekranı ikinci bir mikrofiber bezle kurulayın.

Bu faydalıydı (15)
LCD ne anlama geliyor? Doğrulanmış
LCD, Sıvı Kristal Ekran anlamına gelir ve sıvı kristallerin ışığı polarize ederek renk oluşturmasına izin veren bir teknolojidir.

Bu faydalıydı (14)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Acer ED273A LCD ekran