Kullanım kılavuzu Airfel Digifel Premix CP1-30SP Doğal gaz kazanı

Airfel Digifel Premix CP1-30SP Doğal gaz kazanı için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 36.24 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Airfel Digifel Premix CP1-30SP Doğal gaz kazanı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Airfel ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Basınç tahliye vanasından su geliyor, bu normal mi? Doğrulanmış
Evet, bir gaz kazanı bir basınçlı kaptır. Basınç çok yükseldiğinde, kazan, basınç tahliye vanasından su tahliye ederek bunu düşürecektir. Kazanın montajcısı uygun drenajı bağlamış olmalıdır.

Bu faydalıydı (123)
Bir kazan ve bir gaz kazanı arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir kazan, kullanmak istemeden önce suyu ısıtır. Bir gaz kazanı, ihtiyaç duyulduğu anda suyu ısıtır. Bu, normal bir kazanla, rezervuar boşken ılık suyun bitebileceği anlamına gelir.

Bu faydalıydı (51)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Airfel Digifel Premix CP1-30SP Doğal gaz kazanı