Kullanım kılavuzu Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat

Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 1 yorum ve ortalama 0/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 8.48 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat’den memnun musunuz?
Evet Hayır
0%
100%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Marjorie 10-06-2024
Talimatlar takip edilemiyor. Lütfen ayarlanan istasyonları ayarlamak için bana adım adım yol gösterin.

cevapla | Bu faydalıydı (0) (Google tarafından çevrildi)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Aiwa ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Aiwa
Modeli CR-15
Kategori Radyolu çalar saatler
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 8.48 MB

Aiwa Radyolu çalar saatler için tüm kılavuzlar
Radyolu çalar saatler ile ilgili daha fazla kılavuz

Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

AM ve PM ne anlama geliyor? Doğrulanmış

AM, Ante Meridiem anlamına gelir ve zamanın öğleden önce olduğunu gösterir. PM, Post Meridiem'in kısaltmasıdır ve zamanın öğleden sonra geçtiğini gösterir.

Bu faydalıydı (230) Devamını oku

FM ve AM arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

FM ve AM, bir sinyali iletmek için kullanılan modülasyon biçimleridir. FM, Frekans Modülasyonu ve AM, Genlik Modülasyonu anlamına gelir. AM, en eski modülasyon biçimidir. En büyük fark, FM sinyalinin AM sinyalinden çok daha güçlü olmasıdır.

Bu faydalıydı (138) Devamını oku

GMT nedir? Doğrulanmış

GMT, Greenwich Ortalama Saati anlamına gelir (bazen UTC olarak adlandırılır ve Koordineli Evrensel Saat anlamına gelir). Londra yakınlarındaki Greenwich'ten geçen 0 boylamının zamanıdır.

Bu faydalıydı (138) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Aiwa CR-15 Radyolu çalar saat

İlgili ürünler

İlgili kategoriler