AEG Dekupaj testereleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm AEG Dekupaj testereleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Dekupaj testeremi hangi malzemeler üzerinde kullanabilirim? Doğrulanmış

Dekupaj testereleri, değiştirilebilir bıçaklar sayesinde neredeyse tüm malzemelerde kullanılabilir. Dekupaj testereleri çoğunlukla kavisleri ve köşeleri kesmek için kullanılır.

Bu faydalıydı (442) Devamını oku

Dekupaj testeresi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış

Evet. Küçük parçacıklar kesim sırasında yukarı fırlayabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (217) Devamını oku

Elektrikli aletleri bir kulübede veya garajda saklayabilir miyim? Doğrulanmış

Genel olarak, elektrikli aletleri bazen orada donsa bile bir kulübede veya garajda saklayabilirsiniz. Ancak elektrikli aletin kullanım ömrü açısından büyük sıcaklık dalgalanmalarının olmadığı kuru bir yerde saklanması daha iyidir. Bir kulübede veya garajda sıcaklık farklılıkları yoğuşmanın oluşmasına neden olabilir ve bu da paslanmaya neden olabilir. Ayrıca pille çalışan aletler daha kısa ömürlü olur ve çok düşük sıcaklıklarda da şarj olmaz. Elektrikli aletinizin nasıl saklanması gerektiğinden emin olmak için her zaman kullanım kılavuzunu baştan sona okuyun.

Bu faydalıydı (64) Devamını oku

Dekupaj testeresi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış

Evet yapmalısın. Dekupaj testeresinin ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de uzun süre yüksek sese maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (41) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu AEG STEP 1200 X Dekupaj testere
Gaspard 06-11-2023
Bu makine muhteşem!


(Google tarafından çevrildi)
AEG STEP 1200 X Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu AEG STEP 100 X Dekupaj testere
Bruno 02-05-2023
Merhaba. İçeriden anahtarın bağlı olduğu bir parça tam anlamıyla patlamıştır. Beyaz silindirik bir transformatör veya onun gibi bir şey gibi - (cehaletimi bağışlayın) ve ne olduğunu ve nereden satın alınacağını bilmek için patlatılmış bir görünüm olup olmadığını bilmek istiyorum. Çok teşekkür ederim


(Google tarafından çevrildi)
AEG STEP 100 X Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu AEG STEP 600 X Dekupaj testere
Ramón 27-10-2022
Merhaba, günaydın, bu testerenin ne tür bir kapasitöre sahip olduğunu bilmem gerekiyor, çünkü yandı ve amper ya da herhangi bir şey göremiyorsunuz.


(Google tarafından çevrildi)
AEG STEP 600 X Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu AEG STEP 800 X Dekupaj testere
Ken 04-06-2020
Bir step800x dekupaj testerem var, içine yeni parçalar koydum Ama bir bahar var, nereye gittiğinden emin değilim Yardım edebilir misin


(Google tarafından çevrildi)
AEG STEP 800 X Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu AEG STEP 800 X Dekupaj testere
Mike P 14-05-2020
Söz konusu pimin nerede değiştirileceğini görebildiğim için bana AEG Step 800x'in iç parçalarının bir şemasını gönderme şansı var mı?


(Google tarafından çevrildi)
AEG STEP 800 X Dekupaj testere