Bosch Dekupaj testereleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bosch Dekupaj testereleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Dekupaj testeremi hangi malzemeler üzerinde kullanabilirim? Doğrulanmış

Dekupaj testereleri, değiştirilebilir bıçaklar sayesinde neredeyse tüm malzemelerde kullanılabilir. Dekupaj testereleri çoğunlukla kavisleri ve köşeleri kesmek için kullanılır.

Bu faydalıydı (442) Devamını oku

Dekupaj testeresi kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış

Evet. Küçük parçacıklar kesim sırasında yukarı fırlayabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (216) Devamını oku

Elektrikli aletleri bir kulübede veya garajda saklayabilir miyim? Doğrulanmış

Genel olarak, elektrikli aletleri bazen orada donsa bile bir kulübede veya garajda saklayabilirsiniz. Ancak elektrikli aletin kullanım ömrü açısından büyük sıcaklık dalgalanmalarının olmadığı kuru bir yerde saklanması daha iyidir. Bir kulübede veya garajda sıcaklık farklılıkları yoğuşmanın oluşmasına neden olabilir ve bu da paslanmaya neden olabilir. Ayrıca pille çalışan aletler daha kısa ömürlü olur ve çok düşük sıcaklıklarda da şarj olmaz. Elektrikli aletinizin nasıl saklanması gerektiğinden emin olmak için her zaman kullanım kılavuzunu baştan sona okuyun.

Bu faydalıydı (64) Devamını oku

Dekupaj testeresi kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış

Evet yapmalısın. Dekupaj testeresinin ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de uzun süre yüksek sese maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (41) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Bosch PST 800 PEL Dekupaj testere
Plazer 24-02-2024
Bosch makas testere bloklarımı söküp tekrar monte ederek sekizlik yay şeklinde nereye koyacağımı bilerek taktım


(Google tarafından çevrildi)
Bosch PST 800 PEL Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu Bosch PST 800 PEL Dekupaj testere
Plazer 24-02-2024
Bosch makas testere bloklarımı söküp tekrar monte ederek sekizlik yay şeklinde nereye koyacağımı bilerek taktım


(Google tarafından çevrildi)
Bosch PST 800 PEL Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu Bosch GST 160 BCE Dekupaj testere
Jan 29-10-2023
Elektrikli aleti kullanmaya yeni başlayan biri olarak, seti kullanıma hazırlamaya ilişkin temel bilgileri yazdırmak istiyorum. Basılı kılavuz çok dillidir ve bu nedenle günlük kullanım için pratik değildir. Çevrimiçi sürüm, en önemli olanlardan bazılarının okunaklı şekilde yazdırılmasına izin vermiyor Alet hazırlama süresini kısaltmak için sayfalar, yani testere bıçaklarının doğru seçimi ve setin en uygun şekilde kullanılması. Bu açıdan bir eksi


(Google tarafından çevrildi)
Bosch GST 160 BCE Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu Bosch GST 85 PAE Dekupaj testere
Epinette, Olivier 27-10-2023
Merhaba, Bosch GST 8 5PB A E dekupaj testeresi için kullanım kılavuzu arıyorum Yuvasından çıkan alarmın gergi makarasını ayarlamak istiyorum.


(Google tarafından çevrildi)
Bosch GST 85 PAE Dekupaj testere
Kullanım kılavuzu Bosch GST 85 P Dekupaj testere
sipke v d beek 23-10-2022
Bana karbon fırçaların nerede olduğunu veya yenilerini koyabilmem için bir kılavuz açıklayabilir misiniz? vgr yudum


(Google tarafından çevrildi)
Bosch GST 85 P Dekupaj testere