Yüksek basınçlı yıkama makineleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Yüksek basınçlı yıkama makineleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Arabamı temizlemek için basınçlı yıkayıcımı kullanabilir miyim? Doğrulanmış

Evet yapabilirsin. Basınçlı yıkama makinesini arabadan en az 20 santimetre uzakta tutun ve 110 Bar basıncı aşmayın.

Bu faydalıydı (821) Devamını oku

PSI ne anlama geliyor? Doğrulanmış

PSI, bir basınç miktarını gösteren, İnç Kare Başına Pound anlamına gelir. Basınçlı yıkayıcı ne kadar fazla PSI sunabilirse, o kadar güçlü temizleyebilir.

Bu faydalıydı (197) Devamını oku

Kış aylarında bir basınçlı yıkayıcıyı nasıl saklarım? Doğrulanmış

Basınçlı yıkayıcı, suyun içinden geçtiği parçalara sahip bir üründür. Donma hasarını önlemek için saklamadan önce daima tamamen boşaltın. Donma hasarının oluşmamasını sağlamak için, en iyisi basınçlı yıkayıcıyı donmayan bir yerde tutmaktır.

Bu faydalıydı (196) Devamını oku