Kullanım kılavuzu arama sonuçları Yuvarlak testereler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Yuvarlak testereler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Testerenin, gördüğüm malzemenin altında kaç milimetre çıkıntı yapması gerekir? Doğrulanmış
Bunu 3 mm veya daha fazla tutmak en iyisidir. Daha az olduğunda, malzemenin parçalanma veya çirkin bir sonuca yol açma şansı vardır.

Bu faydalıydı (71)
Daire testere kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Daire testerenin ürettiği gürültü miktarı marka ve modele göre değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (24)