Kullanım kılavuzu Aprilla ATR-7005 Burun kılı makinesi

Aprilla ATR-7005 Burun kılı makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.3 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Aprilla ATR-7005 Burun kılı makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Aprilla ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kulak kılları için burun kılı düzeltici de kullanılabilir mi? Doğrulanmış
Evet yapabilir. Ancak kulağınızı çok kısa veya çok derinden silmeyin. Kulaktaki organlar savunmasızdır.

Bu faydalıydı (4)
Burun kıllarını cımbızla da alabilir miyim? Doğrulanmış
Bu tavsiye edilmez. Bir cımbızla tüylerin alınması ağrılıdır ve folikülite neden olabilir. Bu saç kökünün iltihaplanmasıdır. Aynı şey kulak kılları için de geçerli.

Bu faydalıydı (2)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Aprilla ATR-7005 Burun kılı makinesi