Oto radyoları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Oto radyoları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

DAB + nedir? Doğrulanmış

DAB +, FM sinyalinin halefidir ve Dijital Ses Yayını anlamına gelir. Aynı bant genişliği içinde daha fazla kanala izin veren ve kanallar arasında daha kolay geçiş yapılmasını sağlayan dijital bir sinyaldir.

Bu faydalıydı (502) Devamını oku

Arabamın radyosunda sıkışmış bir CD var, ne yapmalıyım? Doğrulanmış

Bazı araba radyolarında sıkışmış CD'leri çıkarma özelliği vardır. Arabayı kapatın ve 10 saniye boyunca "açık" ve "çıkar" düğmelerine aynı anda basın. Bu işe yaramazsa, arabayı çalıştırın ve tekrar deneyin.

Bu faydalıydı (278) Devamını oku

FM ve AM arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

FM ve AM, bir sinyali iletmek için kullanılan modülasyon biçimleridir. FM, Frekans Modülasyonu ve AM, Genlik Modülasyonu anlamına gelir. AM, en eski modülasyon biçimidir. En büyük fark, FM sinyalinin AM sinyalinden çok daha güçlü olmasıdır.

Bu faydalıydı (276) Devamını oku

Arabama hangi boyutta araba radyosu uyar? Doğrulanmış

İki standart araba radyosu boyutu vardır, 1-DIN ve 2-DIN. 1-DIN standart ince versiyondur ve 2-DIN bu yüksekliğin iki katıdır. 2-DIN araba radyolarında genellikle navigasyon bilgilerini görüntülemek veya film oynatmak için bir ekran için yer vardır.

Bu faydalıydı (236) Devamını oku