Kullanım kılavuzu Arçelik MC 6056 I Çok fonksiyonlu pişirici

Arçelik MC 6056 I Çok fonksiyonlu pişirici için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 2.48 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Arçelik MC 6056 I Çok fonksiyonlu pişirici hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Arçelik ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çoklu pişirici ne yapabilir? Doğrulanmış
Çoklu pişiriciler, her türlü farklı pişirme yöntemi için uygundur. Çoğu model kaynatabilir, kaynatabilir, kızartabilir, fırında pişirebilir, güveç yapabilir, kızartabilir, ızgara yapabilir ve buharda pişirebilir.

Bu faydalıydı (66)
Çoklu pişirici ile yavaş pişirici arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bazı çoklu pişiriciler de yavaş pişirici işlevine sahiptir, ancak yavaş pişirici genellikle yalnızca yavaş pişiricidir ve bu nedenle yalnızca yiyeceklerin yavaş pişirilmesi için uygundur.

Bu faydalıydı (17)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Gülsen Güney 24-08-2022
Yeni aldığım ürünün kullanma kılavuzu hakkında bir ricam olacak. Güzel , uyarıcı , faydalı bilgiler var ancak harfler okadar ufak ki...Yakın gözlüğü kullanmama rağmen okumam çok zor oluyor... Bu konunun göz önüne alınmasını önemle rica ediyorum... Ben artık ürünü almış bulunuyorum. Bir şekilde okumaya çalışacağım... İyi , günler dilerim..

cevapla | Bu faydalıydı (1)
Alemtaç Fatma Çapanoğlu 04-04-2022
Dijital göstergede pot yazısı yanıp sönüyor pişirme yapmıyor. Malzeme fazladır diye azalttım aynı sorun, başka program denedim sorun aynı. Ne yapabilirim, sorun nedir

cevapla | Bu faydalıydı (0)
Alemtaç Fatma Çapanoğlu 04-04-2022
Kullanma klavuzunu bulamıyorum.

Bu faydalıydı (0)
Kullanım kılavuzu Arçelik MC 6056 I Çok fonksiyonlu pişirici