Kullanım kılavuzu ASSA ABLOY DC340 Kapı zili

ASSA ABLOY DC340 Kapı zili için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.27 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak ASSA ABLOY DC340 Kapı zili hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu ASSA ABLOY ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
0%
100%
6 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kapı açıldığında daha yakın kapı gıcırdıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Çoğu kapı kapatıcı, ek yağlama olmadan satın alındıktan hemen sonra yerleştirilebilir. Ancak, aşınmayı önlemek ve istenmeyen sesleri önlemek için zaman geçtikten sonra menteşelerin yağlanması gerekebilir.

Bu faydalıydı (158)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

WłADEK 18-10-2020
kapıyı daha yakına nasıl ayarlayabilirim. kılavuzu bulamıyorum

cevapla | Bu faydalıydı (2)(Translated by Google)
Chris de jong 03-10-2019
tip numarasını nereden buluyorsun

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
BALLION 07-08-2020
Merhaba, Bu cihazı 2018'de bir profesyonel tarafından kurduk ve bugün zaten hizmet dışı! 10 yıl boyunca sessiz kalabileceğimiz söylendiğinde anlamak zor. Bir apartmandayız ve kapı çarpıyor! Size iadeleri söylemiyorum çünkü tatildeyiz ve sağlayıcımız Eylül'e kadar geri dönmeyecek.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Savary Philippe 09-11-2021
Merhaba 2. gönderi Assa Abloy markasından bir dış kapı için kapı kapatıcı arıyorum. Aynısını veya eşdeğerini çekmek için size fotoğrafları gönderebilirim. Bana cevap verdiğin için teşekkür ederim. P. Savary

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak ASSA ABLOY.
Kullanım kılavuzu ASSA ABLOY DC340 Kapı zili