Kullanım kılavuzu arama sonuçları Amplifikatörler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Amplifikatörler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir amplifikatör ile bir ön amplifikatör arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Bir amplifikatör, genellikle tek bir cihazda ön amplifikatör ve güç amplifikatörü bulunan entegre bir amplifikatördür. Ön amplifikatör, ses seviyesini ve bazen denge ve tonu düzenler ve hangi kaynağın (cd, kaset, döner tabla, vb.) Kullanılacağını seçmenize izin verir. Bir ön amplifikatör, genellikle güç amplifikatörü için yeterli olan küçük bir amplifikasyon sağlar. Bu aktif bir ön amplifikatördür. Bazen bir ön amplifikatör amplifiye etmez, bu da onu pasif bir ön amplifikatör yapar.

Bu faydalıydı (0)