Kullanım kılavuzu arama sonuçları Blu-ray çalıcılar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Blu-ray çalıcılar markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir blu-ray oynatıcı DVD'leri de oynatabilir mi? Doğrulanmış
Evet, neredeyse tüm blu-ray oynatıcılar DVD oynatabilir.

Bu faydalıydı (72)
Blu-ray oynatıcımı hangi HDMI bağlantı noktasına bağladığım önemli mi? Doğrulanmış
Genel olarak bir blu-ray oynatıcıyı herhangi bir HDMI bağlantı noktasına bağlayabilirsiniz. Cihaz daha sonra televizyonunuzdaki ilgili HDMI kanalı seçilerek kullanılabilir.

Bu faydalıydı (36)
Blu-ray üzerindeki çizikleri kendim onarabilir miyim? Doğrulanmış
Çizikler de laserin diski doğru okumasını engeller. Çizikler sadece yüzeysel olduğunda, diski hafif aşındırıcı bir bileşikle cilalayarak bunları kendiniz onarmak mümkündür. İdeal olarak profesyonel bir aşındırıcı bileşik kullanırsınız, ancak normal diş macunu kullanmak da mümkündür. Disk cilalandıktan sonra yıkanmalı ve kurumaya bırakılmalıdır. Bunu yapabilen uzmanlaşmış işletmeler var.

Bu faydalıydı (8)