Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bazoo Hoparlörler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bazoo Hoparlörler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Televizyonuma HDMI ile hoparlör bağlamak istiyorum, hangi bağlantı noktasını kullanmalıyım? Doğrulanmış
Özellikle ses ekipmanı bağlamak için yapılmış HDMI-ARC bağlantı noktasını kullanmanız gerekir.

Bu faydalıydı (1117)
Hoparlörüm hakkında frekanslar ne diyor? Doğrulanmış
Hoparlörün üretebileceği frekans aralığını gösterir. Daha geniş bir frekans aralığı, seste daha büyük bir varyasyon sağlar ve daha yüksek kaliteli ses üretir.

Bu faydalıydı (692)
Müziğim ne zaman çok gürültülü? Doğrulanmış
80 desibel (dB) üzerindeki sesler işitmeye zarar vermeye başlayabilir. 120 dB'nin üzerindeki sesler hemen işitme duyusuna zarar verir. Hasarın ciddiyeti, sesin ne sıklıkla ve ne kadar süreyle mevcut olduğuna bağlıdır.

Bu faydalıydı (403)
Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış
Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (171)
Çocuklar için hangi gürültü seviyesine kadar güvenlidir? Doğrulanmış
Çocukların işitme duyusu yetişkinlere göre daha çabuk zarar görür. Bu nedenle, çocukları asla 85 dB'den daha yüksek gürültüye maruz bırakmamak önemlidir. Kulaklık olması durumunda çocuklar için özel modeller vardır. Hoparlörler veya diğer durumlarda dikkatli olmanız gerekir, gürültü bu seviyeyi aşmaz.

Bu faydalıydı (149)