Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bang and Olufsen Kulaklıklar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bang and Olufsen Kulaklıklar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Müziğim ne zaman çok gürültülü? Doğrulanmış
80 desibel (dB) üzerindeki sesler işitmeye zarar vermeye başlayabilir. 120 dB'nin üzerindeki sesler hemen işitme duyusuna zarar verir. Hasarın ciddiyeti, sesin ne sıklıkla ve ne kadar süreyle mevcut olduğuna bağlıdır.

Bu faydalıydı (845)
Cihazıma bir kulaklık bağladığımda düzgün çalışmıyor, ne yapabilirim? Doğrulanmış
Kulaklığın bağlı olduğu açıklıkta kir birikmiş ve uygun teması engellemesi mümkündür. Bunu temizlemenin en iyi yolu basınçlı havadır. Şüphe duyduğunuzda, bunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (697)
Gürültü Engelleme nedir? Doğrulanmış
Gürültü Engelleme, esas olarak kulaklıklarda kullanılan bir tekniktir. Aktif gürültü kontrolü, ortam gürültüsünün etkisini azaltmak veya ortadan kaldırmak için kullanılır.

Bu faydalıydı (284)
Bluetooth duvarlar ve tavanlar arasında çalışıyor mu? Doğrulanmış
Metalden yapılmadıkça, bir bluetooth sinyali duvarlarda ve tavanda çalışacaktır. Duvarın kalınlığına ve malzemesine bağlı olarak sinyalin gücü azalabilir.

Bu faydalıydı (167)
Çocuklar için hangi gürültü seviyesine kadar güvenlidir? Doğrulanmış
Çocukların işitme duyusu yetişkinlere göre daha çabuk zarar görür. Bu nedenle, çocukları asla 85 dB'den daha yüksek gürültüye maruz bırakmamak önemlidir. Kulaklık olması durumunda çocuklar için özel modeller vardır. Hoparlörler veya diğer durumlarda dikkatli olmanız gerekir, gürültü bu seviyeyi aşmaz.

Bu faydalıydı (104)
Kullandıktan sonra kabloyu cihazın etrafına sarabilir miyim? Doğrulanmış
Bunu yapmamak daha iyidir çünkü kabloya zarar verebilir. Yapılacak en iyi şey, kabloyu ürün paketlendiğinde olduğu gibi sarmaktır.

Bu faydalıydı (101)