Kullanım kılavuzu Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi

Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 1 sık sorulan soru, 1 yorum ve ortalama 100/100 ürün puanıyla 1 oyu var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

P1 DINE
MAMA SANDALYESİ KULLANMA KILAVUZU
ÜRÜN KURULUM VE KULLANIMINDAN ÖNCE KULLANIM KILAVUZUNU DİKKATLE
OKUYUNUZ. KULLANIM KILAVUZUNU İLERİDE KULLANMAK ÜZERE SAKLAYINIZ.
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.5 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi’den memnun musunuz?
Evet Hayır
100%
0%
1 oy

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Salih 17-09-2022
Baby max dine deri kılıflı kullandın uzun süre sonra kılıf yıprandı, yedek kılıf temini için arama çabalarım sonuç vermedi. Hiç bir yerde silinebilir bej renk vs kılıfını bulamadım

cevapla | Bu faydalıydı (0)

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız Baby Max ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka Baby Max
Modeli P1 Dine
Kategori Mama sandalyeleri
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 0.5 MB

Baby Max Mama sandalyeleri için tüm kılavuzlar
Mama sandalyeleri ile ilgili daha fazla kılavuz

Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çocuğumu hangi andan itibaren mama sandalyesine oturtabilirim? Doğrulanmış

Bir çocuk bağımsız olarak oturabildiği andan itibaren mama sandalyesine oturtulabilir.

Bu faydalıydı (158) Devamını oku
Kullanım kılavuzu Baby Max P1 Dine Mama sandalyesi

İlgili ürünler

İlgili kategoriler