Tanaka Çalı makaslar için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Tanaka Çalı makaslar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Çit kesme makinemin kör olduğunu nasıl anlarım? Doğrulanmış

Dallar kesilmek yerine çekildiğinde, çit kesme makinesi kördür ve keskinleştirilmesi gerekir.

Bu faydalıydı (276) Devamını oku

Çit kesme bıçaklarımı nasıl keskinleştiririm? Doğrulanmış

Çit kesme bıçaklarınızı bilemek, aletin performansını ve verimliliğini korumak için önemlidir. Bıçakları bilemek için, çit kesme makinenizdeki bıçak tipi için özel olarak tasarlanmış bir törpüye veya bileme taşına ihtiyacınız olacaktır.

Bu faydalıydı (161) Devamını oku

Çit kesme bıçaklarımı nasıl yağlarım? Doğrulanmış

Çit kesme bıçaklarınızı yağlamak sürtünmeyi ve aşınmayı azaltarak aletin ömrünü uzatır. Çit kesme makineleri için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir yağlama yağı kullanın ve her kullanımdan sonra bıçaklara az miktarda uygulayın.

Bu faydalıydı (75) Devamını oku

Çit kesme bıçaklarımda pas oluşmasını nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış

Pas, çit kesme bıçaklarınıza zarar vererek performanslarını ve kullanım ömürlerini azaltabilir. Paslanmayı önlemek için, her kullanımdan sonra bıçakları iyice temizleyip kurulayın ve kuru, temiz bir yerde saklayın. Saklamadan önce bıçaklara yağ veya pas önleyici gibi koruyucu bir kaplama uygulamayı da düşünebilirsiniz.

Bu faydalıydı (44) Devamını oku