Kullanım kılavuzu arama sonuçları Bluelight Motorlu testereler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Bluelight Motorlu testereler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Motorlu testeremdeki zincir için doğru gerginlik nedir? Doğrulanmış
Zincirleri elle kaldırırken, kılavuz çubuğun hemen üstüne veya altına kaldırabilmelidir.

Bu faydalıydı (657)
Motorlu testere kullanırken göz koruması kullanmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet. Küçük parçacıklar kesim sırasında yukarı fırlayabilir. Bunlar göze çarptığında kalıcı göz hasarına neden olabilir. Bu nedenle her zaman göz koruması kullanmak gerekir.

Bu faydalıydı (73)
Elektrikli testere kullanırken işitme koruması takmam gerekir mi? Doğrulanmış
Evet yapmalısın. Motorlu testere tarafından üretilen gürültü miktarı markalar ve modeller arasında değişiklik gösterse de, yüksek sese uzun süre maruz kalmak kalıcı işitme hasarına neden olabilir. Bu nedenle işitme koruması takmak iyi bir fikirdir.

Bu faydalıydı (71)