Kullanım kılavuzu Balay 3BT262MB Davlumbaz

Balay 3BT262MB Davlumbaz için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.14 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Balay 3BT262MB Davlumbaz hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Balay ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ocak davlumbazım ile ocağım arasında ne kadar mesafe olmalıdır? Doğrulanmış
Bu biraz markaya bağlı olabilir, ancak genel olarak bir davlumbaz bir gazlı ocağın en az 65 santimetre ve bir elektrikli veya indüksiyonlu ocağın en az 50 santimetre üzerine yerleştirilmelidir. Bu, yangın güvenliğini artırmak içindir

Bu faydalıydı (956)
Motorlu veya motorsuz davlumbaza ihtiyacım var mı? Doğrulanmış
Motorlu Davlumbazlar, havanın doğrudan dışarıya taşınması içindir. Motorsuz bir davlumbaz, merkezi havalandırma sistemi olduğu zamanlar içindir. Motorlu bir davlumbazı asla bir merkezi havalandırma sistemine bağlamayın!

Bu faydalıydı (242)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Balay.