Kullanım kılavuzu - Balay 3GF8502B Dondurucu

Balay 3GF8502B Dondurucu için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 1.7 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Balay 3GF8502B Dondurucu hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Balay ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Dondurucuma sıcak yiyecek veya içecek koyabilir miyim? Doğrulanmış
Tercihen hayır. Dondurucunuzdaki sıcaklık yükselecek ve bu da içinde depolanan diğer eşyaları olumsuz yönde etkileyecektir.

Bu faydalıydı (519)
Dondurucumun daha soğuk olmasını istiyorsam, daha yüksek veya daha düşük bir ayar seçmeli miyim? Doğrulanmış
Çoğu dondurucuda daha yüksek bir ayar, makinenin daha sert soğuyacağı anlamına gelir. Daha düşük bir ayarda, makine daha az sert soğur ve dondurucudaki sıcaklık daha yüksek olur.

Bu faydalıydı (505)
NoFrost ne anlama geliyor? Doğrulanmış
NoFrost teknolojisine sahip dondurucular, dondurucudaki havayı kuru tutabilir ve bu da içeride daha az buz oluşmasına neden olur.

Bu faydalıydı (349)
Yeni bir dondurucu aldım, hemen açabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, dondurucunun açılabilmesi için en az 4 saat dik konumda durması gerekir. Bunun nedeni, soğutucu sıvının çökmesi gerektiğidir.

Bu faydalıydı (333)
Dondurucumu ne sıklıkla çözmeliyim? Doğrulanmış
Dondurucunun optimum kullanımı için en iyisi her 3-6 ayda bir çözmektir. Dondurucunun iç kısmındaki buz, mevcut alanı azaltır ve enerji kullanımını artırır. Çözme işlemi çekmeceye sıcak su konularak veya derin dondurucuya kaplar sıcak su konularak hızlandırılabilir.

Bu faydalıydı (221)
Dondurucumla duvar arasında ne kadar boşluk bırakmalıyım? Doğrulanmış
İyi bir havalandırma sağlamak için dondurucunun her iki yanında ve arkasında en az 5 cm boş alan bırakmak en iyisidir.

Bu faydalıydı (220)
Dondurucumun kapısının açılma yönünü değiştirebilir miyim? Doğrulanmış
Evet, neredeyse tüm ayakta dondurucular kapıyı diğer tarafa yerleştirme seçeneği sunar. Bunun nasıl yapılacağı genellikle kılavuzda bulunabilir.

Bu faydalıydı (211)
Dondurucumun kapısı düzgün kapanmıyor, neden öyle? Doğrulanmış
En yaygın iki neden, dondurucunun düz olmaması ve kapı contasının hasar görmüş olması veya üzerinde yiyecek artıkları olmasıdır. Dondurucunun düz olduğundan emin olun ve kapı contasını kontrol edin. Gerekirse contayı değiştirin.

Bu faydalıydı (141)
Dondurucumun açtıktan sonra ayarlanan sıcaklığa ulaşması ne kadar sürer? Doğrulanmış
Bu, dondurucunun boyutuna, yaşına ve modeline bağlıdır. Dondurucunun ayarlanan sıcaklığa ulaşması birkaç saat ila 24 saat sürebilir. Bozulmayan malların dondurucuya yerleştirilmesiyle süreç hızlandırılabilir.

Bu faydalıydı (94)
Dondurucudaki yıldızlar ne anlama geliyor? Doğrulanmış
Yıldızlar donma kapasitesini gösterir. 1 yıldız, -6ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu buz küpleri yapmak veya önceden dondurulmuş ürünleri iki haftaya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 2 yıldız, -12ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu önceden dondurulmuş ürünleri iki aya kadar saklamak için uygun hale getirir. Taze yiyecekler dondurulamaz. 3 yıldız, -18ºC'ye kadar dondurma kapasitesini gösterir. Bu, dondurucuyu uygun hale getirir

Bu faydalıydı (78)
Dondurucumun lastik contalarında küf var ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Lastik contalar dondurucunun içinde değildir ve bu nedenle daha sıcaktır. Bu, bakterilerin büyümesini ve küflenmesini sağlar. Bunu önlemek için lastikleri düzenli olarak temizleyin.

Bu faydalıydı (25)
R-410A nedir? Doğrulanmış
R-410A, buzdolapları ve klimalar gibi 0 ° C'ye kadar soğuyan cihazlarda kullanılan bir soğutma maddesidir. Eski soğutucu ajanların yerini alır ve ozon tabakasına zarar vermez.

Bu faydalıydı (24)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Balay.