Kullanım kılavuzu Beurer MP 55 Kallus sökücü

Beurer MP 55 Kallus sökücü için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.25 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Beurer MP 55 Kallus sökücü hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Beurer ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Düzenli olarak nasır giderici kullanıyorum ama ayağımdaki nasır geri dönmeye devam ediyor Neden? Doğrulanmış
Nasır, tek bir alana çok fazla baskı uygulandığında oluşur. Bu nasır çıkarılabilir ancak nedeni çözülmediği sürece geri dönecektir. Farklı ayakkabılar kullanmak veya farklı yürümek aşırı basıncı ortadan kaldırabilir.

Bu faydalıydı (1)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

ANNICK LEROY 09-01-2022
Yeni Beurer MP55 - sadece bir kullanımdan sonra vites artık dönmüyor - İyi yüklü olduğunu ve düşmediğini veya kötü kullanım nedeniyle olduğunu belirttim - tamir etmenin bir çözümü var mı? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler - saygılar [email protected]

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Beurer MP 55 Kallus sökücü