Kullanım kılavuzu arama sonuçları Altus Davlumbazlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Altus Davlumbazlar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Ocak davlumbazım ile ocağım arasında ne kadar mesafe olmalıdır? Doğrulanmış
Bu biraz markaya bağlı olabilir, ancak genel olarak bir davlumbaz bir gazlı ocağın en az 65 santimetre ve bir elektrikli veya indüksiyonlu ocağın en az 50 santimetre üzerine yerleştirilmelidir. Bu, yangın güvenliğini artırmak içindir

Bu faydalıydı (1126)
Motorlu veya motorsuz davlumbaza ihtiyacım var mı? Doğrulanmış
Motorlu Davlumbazlar, havanın doğrudan dışarıya taşınması içindir. Motorsuz bir davlumbaz, merkezi havalandırma sistemi olduğu zamanlar içindir. Motorlu bir davlumbazı asla bir merkezi havalandırma sistemine bağlamayın!

Bu faydalıydı (513)