Kullanım kılavuzu arama sonuçları Electrolux Ekmek kızartma makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Electrolux Ekmek kızartma makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Electrolux cihazımın yaşını bilmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım? Doğrulanmış
Seri numarasını kullanarak ürününüzün yaşını belirleyebilirsiniz. Bu, cihazınızda bulunabilir. Seri numarasının ilk karakteri bir yılı (yani: 1 = 2001) ve bundan sonraki iki karakter üretim haftasını gösterir (yani: 35 = o yılın 35. haftası). Yani 13500016 seri numarası, makinenin 2001 yılının 35. haftasından olduğunu gösterir.

Bu faydalıydı (532)
Isıtma elemanında koyu noktalar var, bu bir problem mi? Doğrulanmış
Hayır, bunun ekmek kızartma yeteneği üzerinde hiçbir etkisi yoktur ve ekmek kızartma makinesinin zarar gördüğünü göstermez.

Bu faydalıydı (161)
Tost makinemi aynı anda birden fazla kullanırsam ekmek daha hızlı yanacaktır. Neden? Doğrulanmış
Çoğu ekmek kızartma makinesi bir ısıtma elemanıyla çalışır. Ekmek kızartma makinesi ilk kez kullanıldığında, oda sıcaklığından ısıtılması gerekir. Bundan hemen sonra daha fazla ekmek kızartıldığında, ısıtma elemanı zaten sıcaktır ve ekmek daha hızlı kızartılır.

Bu faydalıydı (58)