Kullanım kılavuzu arama sonuçları Arçelik Fırınlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Arçelik Fırınlar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fırınım yeterince ısınmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Termostat, fırınların belirlenen sıcaklığa kadar ısınmasını sağlar. Termostatın arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (2370)
Piroliz nedir? Doğrulanmış
Bazı fırınlar piroliz işleviyle donatılmıştır. Fırının içindeki kir ve yağı çok yüksek sıcaklıklar kullanarak yakan bir temizleme sistemidir. Pirolizden sonra, tüm kirler küle dönüşecek ve kolayca çıkarılabilecektir. Fırının piroliz işlevi varsa, fırını temiz tutmak için yılda 3 ila 4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (2201)
Fırını kullandığımda genellikle dibe düşen ve dumana neden olan yiyecek artıkları oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Pek çok fırında hem ızgara hem de fırın tepsisi bulunur. Izgarada yemek hazırlandığında, yemek artıklarının yanmasını ve dumana neden olmasını önlemek için fırın tepsisi tabana yerleştirilebilir.

Bu faydalıydı (531)
Isınırken fırında duman birikiyor, bu neden? Doğrulanmış
Muhtemelen fırında önceki kullanımdan kalan yiyecek artıkları vardır. Özellikle yağlı yiyecek artıkları ısıtıldığında duman oluşturabilir. Fırını iyice temizleyin.

Bu faydalıydı (530)
Daha fazla ızgara tepsisi kullanarak birkaç öğeyi aynı anda hazırlayabilir miyim? Doğrulanmış
Teknik olarak bu mümkün. Bununla birlikte, hazırlama süresinin yarısında pişirme süresini ayarlamanız veya tepsileri değiştirmeniz gerekip gerekmediği, yiyeceğin türüne bağlıdır.

Bu faydalıydı (528)