Lanaform Hava filtreleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Lanaform Hava filtreleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava temizleyici aynı zamanda havadaki normal tozu da temizler mi? Doğrulanmış

Evet, hava temizleyicileri, aksi takdirde toz alma ve temizleme ile giderilmesi gerekecek olan havadaki tozu da temizler. Havadan hangi boyutta tozun çıkarılabileceği hava temizleyiciye bağlıdır.

Bu faydalıydı (158) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Lanaform Home Air Filter Hava filtresi
نسرين 22-01-2023
Selamun Aleykum. Cihazı on yıldan fazla bir süre önce satın aldım. Filtreleri arada bir değiştirmem gerekip gerekmediğini bilmek istiyorum. Evdeki duman kokusundan kurtulmak için cihazı kullanmak mümkün mü? Ve bu cihazın Ürdün'deki temsilcisinin kim olduğunu öğrenmek istiyorum.


(Google tarafından çevrildi)
Lanaform Home Air Filter Hava filtresi