Philips Hava filtreleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Philips Hava filtreleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Hava temizleyici aynı zamanda havadaki normal tozu da temizler mi? Doğrulanmış

Evet, hava temizleyicileri, aksi takdirde toz alma ve temizleme ile giderilmesi gerekecek olan havadaki tozu da temizler. Havadan hangi boyutta tozun çıkarılabileceği hava temizleyiciye bağlıdır.

Bu faydalıydı (158) Devamını oku

Son Yorumlar

Kullanım kılavuzu Philips AC1711 Hava filtresi
Ghassan 23-12-2023
Merhaba filtreyi ve sensörü temizledikten sonra kırmızı fırça ledini nasıl eski haline getirebilirim lütfen teşekkürler


(Google tarafından çevrildi)
Philips AC1711 Hava filtresi
Kullanım kılavuzu Philips AC1711 Hava filtresi
Lucien Karhausen 08-06-2023
Kullanım klavuzunu kurtarmak isteseniz 17 değil 32 sayfa darmadağın oluyor. Bir PDF sunduğunuzda bu imkansızdır, çünkü PDF'e tıkladığınızda hiçbir şey olmaz. Kağıda basılı bir kılavuzu neden satın alamıyoruz? Philips dışında bir markanın hava temizleyicisini aramaya inanıyorum. Doktor Lucien Karhausen


(Google tarafından çevrildi)
Philips AC1711 Hava filtresi