Kullanım kılavuzu arama sonuçları Jura Kahve makineleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Jura Kahve makineleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Öğütme kahve hakkında ne diyor? Doğrulanmış
Öğütme türü kahvenin tadını büyük ölçüde belirler. Daha ince bir öğütme genellikle daha güçlü bir tat anlamına gelir ve daha kaba öğütme daha hafif bir tat anlamına gelir. Çok ince bir öğütme kahvenin acı olmasına neden olabilir.

Bu faydalıydı (549)
Kahveyi saklamanın en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
Kahve en iyi şekilde temiz ve hava geçirmez bir kutuda saklanır.

Bu faydalıydı (170)
Jura kahve makinemde "ERROR 8" görüntüleniyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Bu hata, kahve makinesinin demleme ünitesiyle ilgilidir. Makineye giden gücü kesin ve 5 dakika bekleyin. Daha sonra makineyi yeniden başlatın. Bu sorunu çözmediyse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (53)
Jura kahve makinemde maden suyu kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır. Maden suyu, adından da anlaşılacağı gibi, içinde kireç oluşumuna neden olabilecek yüksek düzeyde mineral içerir.

Bu faydalıydı (1)