Kurutma makineleri için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Kurutma makineleri markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Aynı kapasiteye sahip olmalarına rağmen kurutucumun tamburu neden çamaşır makineminkinden daha büyük? Doğrulanmış

Çamaşırları düzgün bir şekilde kurutmak için kurutucuda hava olması gerekir. Bunun alana ihtiyacı var ve bu yüzden tamburun daha büyük olması gerekiyor.

Bu faydalıydı (2993) Devamını oku

Kondenser kurutucu ile havalandırmalı kurutucu arasındaki fark nedir? Doğrulanmış

Bir kondenser kurutucuda, yoğunlaşmış su buharı boşaltılır ve dahili bir rezervuarda toplanır. Havalandırmalı bir kurutucuda, sıcak, nemli hava bir hortum vasıtasıyla, örneğin bir pencereden dışarı atılır. Havalandırmalı bir kurutucu, bir kondenser kurutucudan daha ucuzdur

Bu faydalıydı (857) Devamını oku

Kurutma ve çamaşır makinemi üst üste koyabilir miyim? Doğrulanmış

Genel olarak, bir kurutucu ve çamaşır makinesini doğrudan üst üste istiflemek mümkündür. Bu yalnızca önden yüklemeli modellerde çalışır. Ancak bunun için uygun bir aksesuar kullanılması tavsiye edilir. Bu, makinelerin titremesini ve düşmesini önleyecek ve ayrıca alt makineye zarar gelmesini önleyecektir.

Bu faydalıydı (689) Devamını oku

Bir kurutucuyu uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış

Kurutucu gibi büyük miktarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Kurutucunun Watt cinsinden belirtilen güç kullanımını görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (534) Devamını oku

Bir çamaşır kurutma makinesi ile ayrı bir çamaşır makinesi ve kurutucu arasındaki kullanım farkı nedir? Doğrulanmış

Bir yıkayıcı-kurutucunun en büyük avantajı, daha az yer kaplamasıdır. Bununla birlikte, ayrı bir kurutucu, bir kurutmalı çamaşır makinesinden daha fazla kurutabilir. Bir yıkayıcı kurutucu da nispeten daha fazla enerji kullanır ve daha fazla zaman gerektirir.

Bu faydalıydı (523) Devamını oku