Kullanım kılavuzu arama sonuçları Beurer Rutubet gidericiler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Beurer Rutubet gidericiler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Nem alma cihazımı satın aldıktan hemen sonra açabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, tıpkı bir buzdolabı veya dondurucu gibi, cihaz da en az 2 saat dik durmalı, ancak tercihen ilk kez açılmadan önce 24 saat olmalıdır.

Bu faydalıydı (558)
Bir yaşam alanı için ideal nem nedir? Doğrulanmış
Bir evdeki ideal nem oranı% 40-60 arasındadır. Daha yüksek veya daha düşük nemde, mantarlar, bakteriler ve virüsler gelişme olasılığı daha yüksektir ve kişisel rahatsızlık yaşayabilirsiniz.

Bu faydalıydı (367)
Nem alma cihazımı nasıl doğru bir şekilde taşıyabilirim? Doğrulanmış
Nem alıcılar her zaman dik konumda taşınmalı ve iyi korunmalıdır. Başka herhangi bir taşıma şekli cihaza zarar verebilir.

Bu faydalıydı (332)