Kullanım kılavuzu arama sonuçları Electrolux Şarap dolapları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Electrolux Şarap dolapları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Electrolux cihazımın yaşını bilmek istiyorum. Bunu nasıl yaparım? Doğrulanmış
Seri numarasını kullanarak ürününüzün yaşını belirleyebilirsiniz. Bu, cihazınızda bulunabilir. Seri numarasının ilk karakteri bir yılı (yani: 1 = 2001) ve bundan sonraki iki karakter üretim haftasını gösterir (yani: 35 = o yılın 35. haftası). Yani 13500016 seri numarası, makinenin 2001 yılının 35. haftasından olduğunu gösterir.

Bu faydalıydı (379)
Kırmızı ve beyaz şarabı aynı şarap dolabında saklayabilir miyim? Doğrulanmış
Evet. Kırmızı ve beyaz şarap farklı sıcaklıklarda servis edilir, ancak ideal saklama sıcaklığı aynıdır, 12 ° C'dir.

Bu faydalıydı (166)
Yeni bir şarap dolabı aldım, hemen açabilir miyim? Doğrulanmış
Hayır, şarap dolabının açılmadan önce en az 4 saat dik konumda durması gerekir. Bunun nedeni, soğutucu sıvının çökmesi gerektiğidir.

Bu faydalıydı (91)
Buzdolabımın daha soğuk olmasını istiyorsam, daha yüksek veya daha düşük bir ayar seçmeli miyim? Doğrulanmış
Çoğu buzdolabı dondurucuda daha yüksek bir ayar, makinenin daha fazla soğuması anlamına gelir. Daha düşük bir ayarda, makine daha az sert soğur ve buzdolabı-dondurucudaki sıcaklık daha yüksek olur.

Bu faydalıydı (80)
Buzdolabımın açtıktan sonra ayarlanan sıcaklığa ulaşması ne kadar sürer? Doğrulanmış
Bu, buzdolabının boyutuna, yaşına ve modeline bağlıdır. Buzdolabının ayarlanan sıcaklığa ulaşması birkaç saat ila 24 saat sürebilir. Bozulmayan malların buzdolabına konulmasıyla süreç hızlandırılabilir. Buzdolabındaki sıcaklık, içerideki hava hissedilerek doğru ölçülemez. Buzdolabının ayarlanan sıcaklığa ulaşıp ulaşmadığını anlamanın en iyi yolu, içinde termometre bulunan buzdolabına bir bardak su koymaktır.

Bu faydalıydı (34)