Kullanım kılavuzu arama sonuçları Atlantic Solo fırınlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Atlantic Solo fırınlar modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Menzilimdeki ateşleme neden klik sesi çıkarıyor? Doğrulanmış
Aralık çok suyla temizlendiyse, düğmeler ıslanarak ateşlemeyi tetikleyebilir. Düğmelerin kurumasını bekleyin. Sorun devam ederse, üreticiye başvurmalısınız.

Bu faydalıydı (962)
Serimdeki fırın yeterince ısınmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Termostat, fırınların belirlenen sıcaklığa kadar ısınmasını sağlar. Termostatın arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (884)
Bir indüksiyon aralığında hangi tavalar kullanılabilir? Doğrulanmış
Genel olarak manyetik olan tüm tavalar bir indüksiyon aralığında kullanılabilir. Hemen hemen tüm yeni tavalar indüksiyon için uygundur.

Bu faydalıydı (784)
Serimde normal bir prize uymayan bir elektrik fişi var, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Birçok elektrik serisinin (hem seramik hem de indüksiyon) farklı bir fişi vardır. Bunun nedeni, bu cihazların çok fazla güç gerektirmesidir. Cihazın kurulumunu bir uzmana yaptırın.

Bu faydalıydı (389)
Piroliz nedir? Doğrulanmış
Bazı fırınlar piroliz işleviyle donatılmıştır. Fırının içindeki kir ve yağı çok yüksek sıcaklıklar kullanarak yakan bir temizleme sistemidir. Pirolizden sonra, tüm kirler küle dönüşecek ve kolayca çıkarılabilecektir. Fırının piroliz işlevi varsa, fırını temiz tutmak için yılda 3 ila 4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (326)
Fırını kullandığımda genellikle dibe düşen ve dumana neden olan yiyecek artıkları oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Pek çok fırında hem ızgara hem de fırın tepsisi bulunur. Izgarada yemek hazırlandığında, yemek artıklarının yanmasını ve dumana neden olmasını önlemek için fırın tepsisi tabana yerleştirilebilir.

Bu faydalıydı (155)
Bir menzili bir uzatma kablosuna bağlayabilir miyim? Doğrulanmış
Menzil gibi büyük miktarlarda güç gerektiren cihazlar tüm uzatma kablolarına bağlanamaz. Watt olarak belirtilen aralığın güç kullanımının ne olduğunu görün ve uzatma kablosunun bunu kaldırıp kaldırmadığını kontrol edin. Daha büyük cihazları kullanmak için yapılmış daha kalın kablolara sahip uzatma kabloları vardır.

Bu faydalıydı (154)
Daha fazla ızgara tepsisi kullanarak birkaç öğeyi aynı anda hazırlayabilir miyim? Doğrulanmış
Teknik olarak bu mümkün. Bununla birlikte, hazırlama süresinin yarısında pişirme süresini ayarlamanız veya tepsileri değiştirmeniz gerekip gerekmediği, yiyeceğin türüne bağlıdır.

Bu faydalıydı (154)