Kullanım kılavuzu arama sonuçları Klavyeler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Klavyeler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Klavyedeki harfler alıştığım yerlerde değil, niye öyle? Doğrulanmış
Çoğu klavye, klavyedeki ilk altı harfi temsil eden bir QWERTY düzeni kullanır. Bununla birlikte, belirli bir dilin özel gereksinimlerini karşılayan farklı klavye düzenleri vardır. Klavye tuşlarının değiştirilmiş olması da mümkündür. Özellikle eski klavyelerde bunu yapmak kolaydır.

Bu faydalıydı (1195) Devamını oku
Klavyemi temizlemenin en iyi yolu nedir Doğrulanmış
Asla tuşların kenarları arasına herhangi bir nesne sokmayın çünkü bu esas olarak kiri içeri itecek ve klavyeye zarar verecektir. Klavyeyi baş aşağı tutarken klavyeyi basınçlı havayla temizlemek en iyisidir. Tuşların üst kısmı hafif nemli bir bezle temizlenebilir.

Bu faydalıydı (167) Devamını oku