Kullanım kılavuzu arama sonuçları Asus Yönlendiriciler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Asus Yönlendiriciler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Yönlendiricimin sinyalini nasıl iyileştirebilirim? Doğrulanmış
Sinyali iyileştirmek için önce yönlendiricinin konumunu ve konumunu ayarlamayı deneyin. Bu başarısız olursa, yönlendiricinizin kablosuz kanalını değiştirmek genellikle mümkündür. Diğer kablosuz cihazların aynı kablosuz kanalı kullanması ihtimali vardır, bu da sinyal gücünün azalmasına neden olabilir.

Bu faydalıydı (1141)
Yönlendirici ve modem arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Modem, sağlayıcınız aracılığıyla internete bağlanmanızı kolaylaştırır. Bir yönlendirici, bu sinyali bir ağ içindeki farklı cihazlara dağıtır. Çoğu modern yönlendiricinin yerleşik bir modemi vardır.

Bu faydalıydı (105)