Kullanım kılavuzu arama sonuçları Katlanır bisikletler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Katlanır bisikletler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir bisiklet için doğru lastik basıncı nedir? Doğrulanmış
Bir bisiklet lastiğinin oldukça sert şişirilmesi gerekir. Her bisiklet ve marka için kesin basınç farklı olabilir, ancak genel olarak en az 3,5 ila 4,5 bar kullanmak iyidir. İdeal basınç genellikle lastik üzerinde belirtilir.

Bu faydalıydı (45)
Bisiklet zincirimi ne sıklıkla yağlamalıyım? Doğrulanmış
Normal kullanımda zinciri ayda bir yağlamak en iyisidir. Yoğun kullanım durumunda bu frekansı artırın. Şiddetli yağmurda veya çok fazla tozda gezdikten sonra da yağlayın.

Bu faydalıydı (21)
Bisikletimdeki lastikler patlak, bisikletimi uzun süredir kullanmadığım halde neden öyle? Doğrulanmış
Bisiklet lastikleri kauçuktan yapılmıştır. Bu, kurumaya eğilimli doğal bir ürün. Bu, güneş ışığına maruz kalma nedeniyle veya uzun süre geçmesi nedeniyle olabilir. Kurumuş bir lastik ilk sürüş sırasında çatlayabilir veya patlayabilir.

Bu faydalıydı (9)
Tekerleğin boyutu bisikletim hakkında ne söylüyor? Doğrulanmış
Daha büyük bir tekerlekle, tek bir dönüşle daha fazla mesafe kat edeceksiniz. Ekstra vites veya başka bir yardım olmadan, bu genellikle daha fazla çabaya mal olur. Bu nedenle, daha büyük tekerlekli bisikletlerin daha hızlı gideceği doğru değildir.

Bu faydalıydı (6)