Skuterler için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Skuterler markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Scooterım sürüş sırasında çalışmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış

Servis kontrolleri sırasında, scooter valfi kontrol edilmeli ve uygun şekilde takılmalıdır. Bu doğru şekilde olmazsa veya hiç olmazsa, yakıtın yetersiz yanması nedeniyle scooter aşırı ısınabilir. Valfleri doğru şekilde taktırın.

Bu faydalıydı (647) Devamını oku

Bir scooter için doğru lastik basıncı nedir? Doğrulanmış

Bir scooter lastiğinin oldukça sert şişirilmesi gerekir. Her bir scooter ve marka için kesin basınç farklı olabilir, ancak genel olarak ön lastik için en az 2,1 bar ve arka lastik için 2,5 bar kullanmak iyidir. İdeal basınç genellikle lastik üzerinde belirtilir.

Bu faydalıydı (513) Devamını oku