Kullanım kılavuzu Bluelight TF-R087 Saç kesme makinesi

Bluelight TF-R087 Saç kesme makinesi için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.5 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bluelight TF-R087 Saç kesme makinesi hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bluelight ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
100%
0%
3 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kesme makinesi boyutları ne anlama geliyor? Doğrulanmış
Kesme makinesi boyutları genellikle, kırpmadan sonra kalan saç miktarını gösterir. Sayı ne kadar yüksekse saç kesimi o kadar uzun olur.

Bu faydalıydı (127)
Islak saçta saç kesme makinesi kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Islak saçta asla saç kesme makinesi kullanmayın. Saç kesme makinesi sıkışabilir ve ağrıya neden olabilir. Su ayrıca saç kesme makinesinin bıçağının paslanmasına da neden olabilir.

Bu faydalıydı (44)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Alp Gümüş 22-04-2022
Merhaba, Bluelight tf-r087 modelinin pilini değiştirmem gerekiyor. Fakat gövdenin nerelerden açılması gerektiğini anlayamadım. Tarif ederseniz sevinirim. Teşekkürler.

cevapla | Bu faydalıydı (0)
Kullanım kılavuzu Bluelight TF-R087 Saç kesme makinesi