Kullanım kılavuzu Bosch PMD 10 Duvar tarayıcısı

Bosch PMD 10 Duvar tarayıcısı için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 6.24 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Bosch PMD 10 Duvar tarayıcısı hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Bosch ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
32%
68%
38 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Serge raimbault 20-10-2019
Bir kez 5 dakika servis yaptıktan sonra artık hiç çalışmıyor, algılayacak hiçbir şey olmadığında her şeyi algılıyor. Bu nedenle, sonuçta son derece tehlikeli olduğu kanıtlanabilecek bu üründe güvenilirlik yoktur. Çok güçlü bir şekilde hayal kırıklığına uğradım

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Jürgen Vogel 22-11-2019
Cihaz 4 yıldır sahibiyim ve 2-3 kez kullandım yılda. Bugünkü ölçüm denememde cihaz artık yanıt vermiyor! (Tabii ki pil şarj oldu) !!! Cihazı geri almak için başka ne yapabilirim? işlevsel hale gelir..?

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Der Heimwerker 28-08-2021
Bu cihazı eski ucuz cihazımdan uzaklaşmak istediğim için aldım. Şimdiye kadar yaklaşık 15 görevde bana bir kez makul bir sonuç göstermedi. Ucuz cihaz her çıkarıldığında ve güvenli bir şekilde delindiğinde. Belki Bosch kısmı çok hassastır. Benim için net bir kötü satın alma. tavsiye edilmez.

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Bu kullanma kılavuzu tarafından yayınlanmıştır ilk olarak Bosch.
Kullanım kılavuzu Bosch PMD 10 Duvar tarayıcısı