Kullanım kılavuzu arama sonuçları Elro Duman detektörleri

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Elro Duman detektörleri modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Duman dedektörümü nereye yerleştirmeliyim? Doğrulanmış
Bu duruma bağlıdır, ancak bir evde her kata en az bir duman dedektörü yerleştirmek en iyisidir. Bunları farklı odaları birbirine bağlayan koridorlara veya diğer alanlara yerleştirmeye çalışın ve duman dedektörünü asla doğrudan bir mutfak veya banyonun yanına yerleştirmeyin. Ayrıca bir duman dedektörü ile lamba arasında en az 30 santimetre boşluk bırakın.

Bu faydalıydı (270)
Duman dedektörüm varsa mum kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Bu kısmen duman dedektörünün hassasiyetine bağlıdır. Çoğu durumda, duman dedektörünün yakınına doğrudan yerleştirilmediği sürece bir mum kullanılabilir. Mumları üflerken, duman dedektörünü tetikleyebilecek duman üretilebilir.

Bu faydalıydı (28)
Duman detektörü, karbon monoksit detektörü ile aynı mıdır? Doğrulanmış
Hayır! Bir duman dedektörü bir karbon monoksit dedektörü olarak işlev görmez ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu faydalıydı (27)