Kullanım kılavuzu arama sonuçları Beurer Göğüs pompaları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Beurer Göğüs pompaları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

İkinci el göğüs pompası kullanmak mümkün mü? Doğrulanmış
Sütün içinden geçtiği kısımları örneğin kaynatarak sterilize etmek mümkünse, ikinci el bir göğüs pompası kullanmak güvenlidir. Diğer herhangi bir durumda hijyenik değildir ve tavsiye edilmez.

Bu faydalıydı (31)
Anne sütünü ne kadar süreyle saklayabilirim? Doğrulanmış
Bu, onu nerede sakladığınıza bağlıdır. Oda sıcaklığında 5-10 saat dayanır. Buzdolabında süt, dondurucuda 5 güne kadar veya 3 aya kadar taze tutulabilir. Derin dondurucuda anne sütü 3-6 ay taze kalır. Sütü ısıttıktan sonra 1 saate kadar kullanılabilir. Süt ekşi kokuyorsa muhtemelen en iyisi onu kullanmamaktır.

Bu faydalıydı (3)
Açık ve kapalı sistemli göğüs pompası arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Kapalı sistemli göğüs pompaları ile süt, mekanizma ile temas etmez ve doğrudan hazneye akar. Açık bir sistemle süt, göğüs pompasından ve ardından rezervuara akar. Bu nedenle kapalı bir sistem daha hijyeniktir ve daha az temizlik gerektirir.

Bu faydalıydı (2)