Katlanır bebek arabaları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Katlanır bebek arabaları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir bebek arabasında hava lastikleri kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir? Doğrulanmış

Puset üzerindeki havalı lastiklerin en büyük avantajı hem çocuk hem de puseti iten kişi için çok rahat olmalarıdır. Hava lastikleri, orman veya plaj gibi düz olmayan yüzeylerde sönümleme sağlar. Dezavantajı, hava lastiklerinin patlayabilmesidir.

Bu faydalıydı (228) Devamını oku

Bir bebek arabasında köpük lastik kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir? Doğrulanmış

Bir bebek arabasındaki köpük lastiklerin en büyük avantajı, patlamamalarıdır. Köpük lastikler, havalı lastiklere göre biraz daha az nemlendirme sağlar, ancak katı boğalara göre daha rahattır. Birçok modern bebek arabası, ön kısımda içi dolu lastikler ve arkada köpük lastiklerin bir kombinasyonunu kullanır, bu da puseti çevik ve konforlu hale getirir.

Bu faydalıydı (138) Devamını oku

Bebek arabasında içi dolu lastik kullanmanın artıları ve eksileri nelerdir? Doğrulanmış

Katı lastikler, bebek arabasını çok çevik kılar. Bir dezavantaj, içi dolu lastiklerin daha az sönümleme sağlaması ve bu nedenle hava veya köpük lastiklerden daha az konforlu olmasıdır.

Bu faydalıydı (133) Devamını oku

Yeni doğmuş bir bebek için hangi bebek arabası en iyisidir? Doğrulanmış

Yeni doğmuş bir bebek için düz bir şekilde yatabilmesi büyük önem taşır. Bu nefes alma kabiliyetine ve akciğerlerin gelişmesine yardımcı olur.

Bu faydalıydı (23) Devamını oku

Bebek arabasını kaç yaşına kadar kullanıyorsunuz? Doğrulanmış

Bebek arabası genel olarak 36 aya (3 yaşa) kadar kullanılır.

Bu faydalıydı (18) Devamını oku