Kullanım kılavuzu Constructa CF110250 Fırın

Constructa CF110250 Fırın için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.57 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Constructa CF110250 Fırın hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Constructa ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Fırınım yeterince ısınmıyor, ne yapmalıyım? Doğrulanmış
Termostat, fırınların belirlenen sıcaklığa kadar ısınmasını sağlar. Termostatın arızalı olması muhtemeldir. Değiştirilmesini sağlayın. Şüphe duyduğunuzda üretici ile iletişime geçin.

Bu faydalıydı (1889)
Piroliz nedir? Doğrulanmış
Bazı fırınlar piroliz işleviyle donatılmıştır. Fırının içindeki kir ve yağı çok yüksek sıcaklıklar kullanarak yakan bir temizleme sistemidir. Pirolizden sonra, tüm kirler küle dönüşecek ve kolayca çıkarılabilecektir. Fırının piroliz işlevi varsa, fırını temiz tutmak için yılda 3 ila 4 kez kullanılması tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (1674)
Fırını kullandığımda genellikle dibe düşen ve dumana neden olan yiyecek artıkları oluyor. Bunu nasıl önleyebilirim? Doğrulanmış
Pek çok fırında hem ızgara hem de fırın tepsisi bulunur. Izgarada yemek hazırlandığında, yemek artıklarının yanmasını ve dumana neden olmasını önlemek için fırın tepsisi tabana yerleştirilebilir.

Bu faydalıydı (384)
Daha fazla ızgara tepsisi kullanarak birkaç öğeyi aynı anda hazırlayabilir miyim? Doğrulanmış
Teknik olarak bu mümkün. Bununla birlikte, hazırlama süresinin yarısında pişirme süresini ayarlamanız veya tepsileri değiştirmeniz gerekip gerekmediği, yiyeceğin türüne bağlıdır.

Bu faydalıydı (382)
Isınırken fırında duman birikiyor, bu neden? Doğrulanmış
Muhtemelen fırında önceki kullanımdan kalan yiyecek artıkları vardır. Özellikle yağlı yiyecek artıkları ısıtıldığında duman oluşturabilir. Fırını iyice temizleyin.

Bu faydalıydı (382)

Loading…

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Kullanım kılavuzu Constructa CF110250 Fırın