Kullanım kılavuzu arama sonuçları Allibert Tuvaletler

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Allibert Tuvaletler modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Bir tuvaletin ideal yüksekliği nedir? Doğrulanmış
Bir tuvaletin standart yüksekliği yaklaşık 40 cm'dir. Ayakta bir tuvalet genellikle bu yüksekliğe kurulur ve istenirse farklı bir yükseklikte asma klozet monte edilebilir.

Bu faydalıydı (40)
Seramik klozetimde çatlak var, yine de kullanabilir miyim? Doğrulanmış
Seramik bir tuvaletteki çatlak, her zaman değiştirilmesi gerektiği anlamına gelmez, ancak onarılması gerekir. Çatlağa bağlı olarak, zamanla suyun geçmesine izin verebilir, muhtemelen tuvalete daha fazla zarar verebilir veya zemine zarar verebilir.

Bu faydalıydı (28)