Kullanım kılavuzu arama sonuçları Beurer Uyandırma ışıkları

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Beurer Uyandırma ışıkları modellerini aşağıda bulabilirsiniz. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız model listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Her uyandırma ışığı uykuya dalmak için de kullanılabilir mi? Doğrulanmış
İsim aksini ima etse de, birçok uyandırma lambasının da uykuya dalmak için bir ayarı vardır. Daha basit modellerde bu işlev olmayabilir, bu nedenle her zaman satın almadan önce kontrol edin.

Bu faydalıydı (23)
Uyandırma ışığı ile gün ışığı lambası arasındaki fark nedir? Doğrulanmış
Uyandırma ışıkları genellikle karanlıktan aydınlığa ve tam tersi doğal bir geçişi simüle etmek içindir. Bu, yavaş yavaş uyanmanıza veya uykuya dalmanıza izin verir. Gün ışığı lambaları, bu nedenle sorun yaşayan insanlarda gün ışığı eksikliğini telafi etmek içindir.

Bu faydalıydı (15)