Kullanım kılavuzu G3 Sirio 320 Portbagaj

G3 Sirio 320 Portbagaj’ınız için bir kılavuza mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF kılavuzunu Türkçe olarak ücretsiz olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Bu ürün şu anda 3 sık sorulan soru, 0 yorum ve 0 oy var. İstediğiniz kılavuz bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

G3 S.p.A.
Via S. Allende, 15
42020
MONTECAVOLO di QUATTRO CASTELLA (RE) – ITALY
E-mail: [email protected] – www.g3spa.it
– 5 – – 6 –
FIXING KIT - 1
( cod. K9.009 )
FIXING KIT - 2
( cod. K9042 )
20 min.
=
– 1 –
VALID FOR MODEL WITH:
+
5
+
MAX.
mod. AO.100.16
RE-CHECK
piega
piega
piega
piega
1
2
A
B
1
3
2
A
B
1
3
2
A
B
1
3
2
A
B
1
3
MAX
km/h
30
MAX
mph
80
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 0.87 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak G3 Sirio 320 Portbagaj hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
G3 Sirio 320 Portbagaj’den memnun musunuz?
Evet Hayır
Bu ürünü derecelendiren ilk kişi siz olun
0 oylar

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Burada G3 Sirio 320 Portbagaj hakkında ne düşündüğünüzü paylaşabilirsiniz. Bir sorunuz varsa öncelikle kılavuzu dikkatlice okuyun. Kılavuz talebinde bulunmak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

Bu kılavuz hakkında daha fazla bilgi

G3 Sirio 320 Portbagaj cihazınız için basılı bir kılavuza sahip olmanın güzel bir şey olduğunun farkındayız. Kılavuzu her zaman web sitemizden indirebilir ve kendiniz yazdırabilirsiniz. Orijinal bir kılavuza sahip olmak istiyorsanız G3 ile iletişime geçmenizi öneririz. Orijinal bir kılavuz sağlayabilirler. G3 Sirio 320 Portbagaj cihazınızın kılavuzunu farklı bir dilde mi arıyorsunuz? Ana sayfamızdan tercih ettiğiniz dili seçin ve mevcut olup olmadığını görmek için model numarasını arayın.

Özellikler

Marka G3
Modeli Sirio 320
Kategori Portbagajlar
Dosya tipi PDF
Dosya boyutu 0.87 MB

G3 Portbagajlar için tüm kılavuzlar
Portbagajlar ile ilgili daha fazla kılavuz

G3 Sirio 320 Portbagaj hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Arabama tavan kutusu takılıyken ne kadar hızlı sürebilirim? Doğrulanmış

Genellikle kesin bir sınır yoktur. Bununla birlikte, bir tavan kutusu sürüş deneyimini etkileyebilir. Bu nedenle saatte 130 kilometreyi geçmemesi tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (346) Devamını oku

Tavan kutusu yakıt tüketimimi etkiler mi? Doğrulanmış

Evet. Kesin miktar araç ve tavan kutusuna göre değişmekle birlikte ortalama 100 km / s hızla yakıt tüketiminin 100 kilometrede 1 litre artacağı söylenebilir.

Bu faydalıydı (172) Devamını oku

Bir portbagaj yüklemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış

Her şeyden önce, en ağır nesneleri arabanın kendisine yüklemeye çalışın ve en hafif nesneleri tavan kutusuna yüklemeye çalışın. Ağırlığı, en ağır nesneler ortada, tavan çubuklarının üzerinde olacak şekilde tavan kutusu üzerine eşit olarak dağıtın. Tavan kutusu veya diğer bagajlara zarar gelmesini önlemek için tavan kutusundaki nesnelerin hareket edemeyeceğinden ve keskin nesneleri kapatamayacağından emin olun.

Bu faydalıydı (161) Devamını oku
Kullanım kılavuzu G3 Sirio 320 Portbagaj

İlgili ürünler

İlgili kategoriler