Akvaryumlar için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Akvaryumlar markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Akvaryumuma kaç tane balık koyabilirim? Doğrulanmış

Aşağıdaki temel kural kullanılabilir: Bir litre suya bir santimetre tatlı su balığı veya yarım santimetre tuzlu su balığı ekleyebilirsiniz. Bunun aynı zamanda filtrenin kapasitesine ve akvaryumdaki dekoratif elemanların sayısına da bağlı olduğunu unutmayın.

Bu faydalıydı (275) Devamını oku

Bir akvaryumu ne sıklıkla temizlemeliyim? Doğrulanmış

Sudaki farklı mineral değerlerini ölçmek ve temizlik gerekip gerekmediğini belirlemek için özel ekipman bulunmaktadır. Bu ekipman mevcut değilse, akvaryumu haftada en az bir kez temizlemek en iyisidir.

Bu faydalıydı (167) Devamını oku