Kedi ağaçları için kılavuzlar

Kullanma kılavuzlarının mevcut olduğu tüm Kedi ağaçları markalarını aşağıda bulabilirsiniz. Tüm modellerin bir listesi için marka üzerine tıklayın. Aynı zamanda ürününüz hakkında faydalı ipuçları için sayfanın altında yer alan sıkça sorulan soruları inceleyin. Aradığınız marka listede yok mu? Lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Kedi ağacım var. Yine de kedimin tırnaklarını kesmem gerekiyor mu? Doğrulanmış

Kedi içeride kalırsa, kedi ağacının kullanılması dışında tırnaklarının kırpılması da mümkündür. Dışarı çıkmasına izin verilen bir kedinin tırnaklarına, örneğin bir savunma mekanizması olarak ihtiyacı vardır.

Bu faydalıydı (44) Devamını oku

Bir kedi ağacı için en iyi yer neresidir? Doğrulanmış

En iyi yerleşim birçok faktöre bağlı olsa da genel olarak kedi ağacı için iyi bir yer pencerenin yanıdır. Bu, kedinin güneşlenmesini ve dışarıya bakarak eğlenmesini sağlar. Ayrıca kedi ağacını çöp kutusunun çok yakınına koymayın.

Bu faydalıydı (9) Devamını oku