Kullanım kılavuzu Kamei Delphin Portbagaj

Kamei Delphin Portbagaj için kullanma kılavuzuna mı ihtiyacınız var? Aşağıda PDF formatındaki kullanma kılavuzunu ücretsiz olarak inceleyebilir ve indirebilirsiniz. Aşağıda aynı zamanda ürününüzü optimal bir şekilde kullanabilmeniz için sıkça sorulan sorular, bir ürün derecelendirmesi ve kullanıcı geribildirimleri yer almaktadır. Eğer aradığınız kullanma kılavuzu bu değilse lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürününüz kusurlu ve kullanma kılavuzu size bir çözüm sunamıyor mu? O zaman ücretsiz tamir hizmetleri için Repair Café’yi ziyaret edin.

Kullanım kılavuzu

Loading…

pdf2htmlEX
Türkçe kullanım kılavuzunu indir (PDF, 3.58 MB)
(Çevreyi düşünün ve sadece çok gerekli olması halinde bu kullanma kılavuzunu yazdırın)

Loading…

Derecelendirme

Bir ürün derecelendirmesi yaparak Kamei Delphin Portbagaj hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin. Bu ürüne ilişkin deneyimlerinizi paylaşmak veya bir soru sormak ister misiniz? Lütfen sayfanın alt kısmında bir yorum bırakın.
Bu Kamei ürününden memnun kaldınız mı?
Evet Hayır
25%
75%
4 oylar

Sıkça sorulan sorular

Destek ekibimiz faydalı ürün bilgileri arar ve sıkça sorulan soruları cevaplar. Sıkça sorulan sorularda hatalı bir cevaba rastlamanız halinde lütfen bunu iletişim formunu kullanarak bize bildirin.

Arabama tavan kutusu takılıyken ne kadar hızlı sürebilirim? Doğrulanmış
Genellikle kesin bir sınır yoktur. Bununla birlikte, bir tavan kutusu sürüş deneyimini etkileyebilir. Bu nedenle saatte 130 kilometreyi geçmemesi tavsiye edilir.

Bu faydalıydı (238)
Tavan kutusu yakıt tüketimimi etkiler mi? Doğrulanmış
Evet. Kesin miktar araç ve tavan kutusuna göre değişmekle birlikte ortalama 100 km / s hızla yakıt tüketiminin 100 kilometrede 1 litre artacağı söylenebilir.

Bu faydalıydı (78)
Bir portbagaj yüklemenin en iyi yolu nedir? Doğrulanmış
Her şeyden önce, en ağır nesneleri arabanın kendisine yüklemeye çalışın ve en hafif nesneleri tavan kutusuna yüklemeye çalışın. Ağırlığı, en ağır nesneler ortada, tavan çubuklarının üzerinde olacak şekilde tavan kutusu üzerine eşit olarak dağıtın. Tavan kutusu veya diğer bagajlara zarar gelmesini önlemek için tavan kutusundaki nesnelerin hareket edemeyeceğinden ve keskin nesneleri kapatamayacağından emin olun.

Bu faydalıydı (77)

Bu ürün hakkındaki sohbete katıl

Hans-Joachim Bob 05-01-2020
Obi-online aracılığıyla gönderilen bir Kamei çatı kutusu yunusu aldım. Aksesuarların eksiksiz olduğundan emin olmak için tam olarak talimatlara göre bir işlev kontrolü yaptım. Kontrol. Kutu açılmadı. Ek bir taşıma kilidi var mı? kutuyu almam lazım Ne yazık ki geri göndermek istiyorum, çünkü arkadaşlarımın yardımıyla bile bir çözüm olmadı ve zarar görmemek istedim. Can sıkıcı mı yoksa bir şeyi gözden mi kaçırdık, çünkü Sk'ye gitmek istiyorum

cevapla | Bu faydalıydı (6)(Translated by Google)
horst seidel 13-05-2021
d.box'ımı açamıyorum

Bu faydalıydı (13)(Translated by Google)
вадим 20-05-2021
Bir autobox Cameo yunus karbon tasarımım var ... uzun zaman önce satın aldım ... bu kutu için bir sertifika nereden bulabilirim ... kontrol ederken trafik polisine göstermem gerekiyor

cevapla | Bu faydalıydı (3)(Translated by Google)
Steve brinkworth 28-07-2019
Kilitler açılamıyor. WD 40 ve bol sabır. İkisi de kıpırdamayacak. Çöp

cevapla | Bu faydalıydı (0)(Translated by Google)
Kullanım kılavuzu Kamei Delphin Portbagaj